Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Program Student

 

 

Program Student

Program Student dedykowany jest przede wszystkim dla studentów i absolwentów uczelni   technicznych, w ramach którego prowadzony jest program rozwoju zawodowego studenta   obejmującego praktykę i staż w pionie Badawczo Rozwojowym.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami staży.
Prosimy o przesyłanie wniosków na staż do dnia 30 kwietnia 2018 r., a wniosków na praktykę do 15 maja 2018 r., na adres: rekrutacja@pcosa.com.pl


Praktyka

Oferujemy bezpłatne 3-4 tygodniowe praktyki w wybranych obszarach biznesowych Spółki Pionu Badawczo Rozwojowego i Zarządzania Jakością.

Program Praktyk w PCO S.A. kierowany jest do uczniów i studentów uczelni technicznych. Osoby biorące udział  mają możliwość realizowania zadań pod okiem doświadczonych specjalistów w firmie wykorzystującej najnowsze technologie.

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y odbyciem praktyki w PCO S.A. zachęcamy do wypełnienia i przesłania Wniosku o przyjęcie na praktykę, który znajduje się na dole strony.

 

Staż

W ramach Programu Student zapraszamy do udziału w organizowanych programach stażowych w Pionie Badawczo Rozwojowym. Programy stażowe w PCO S.A. są płatne i trwają trzy miesiące.

 

Jeśli jesteś zainteresowana/y odbyciem stażu w PCO S.A. zachęcamy do zapoznania z aktualnymi ofertami programów stażowych. Zgłoszenia można dokonać poprzez wypełnienie i przesłanie wniosku o przyjęcie na staż, który znajduje się na dole strony.

Innowacyjna gospodarka, Narodowa strategia spójności
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Polska Platforma Technologiczna FotonikiI Konferencja Optoelektroniczna