Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
2018
 • Lider Bezpieczeństwa Państwa - Innowacyjna Firma na rzecz Bezpieczeństwa Państwa

  Lider Bezpieczeństwa Państwa - Innowacyjna Firma na rzecz Bezpieczeństwa Państwa

  W dniu 21 czerwca 2018 roku PCO S.A. otrzymało nagrodę Lider Bezpieczeństwa Państwa w kategorii Innowacyjna Firma na rzecz Bezpieczeństwa Państwa. Lider Bezpieczeństwa Państwa to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych.

 • Lider Bezpieczeństwa Państwa

  Lider Bezpieczeństwa Państwa

  W dniu 21 czerwca 2018 roku PCO S.A. otrzymało nagrodę Lider Bezpieczeństwa Państwa za Lornetkę Termowizyjną NPL-1T. Lider Bezpieczeństwa Państwa to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych.

2017
 • Ambasador Polskiej Gospodarki

  Ambasador Polskiej Gospodarki

  W dniu 25 września 2017 r. w Warszawie odbyła się uroczysta gala Business Centre Club, podczas której rozdane zostały nagrody Ambasador Polskiej Gospodarki przyznawane firmom promującym Polskę na arenie międzynarodowej. PCO zostało uhonorowane w kategorii „Kreator rozwiązań XXI wieku”.

   

 • Defender 2017

  Defender 2017

  Podczas XXV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach PCO S.A. otrzymało nagrodę Defender za wyróżniające się rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa za zespół kamer do  Samobieżnego Przeciwlotniczego Zestawu Rakietowego „POPRAD”.

   

 • Lider Bepieczeństwa Państwa

  Lider Bepieczeństwa Państwa

  W dniu 28 czerwca 2017 roku PCO S.A. otrzymało diamentową nagrodę Lider Bezpieczeństwa Państwa za System Obserwacji Dookólnej. Lider Bezpieczeństwa Państwa to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych.

 • Medal Europejski

  Medal Europejski

  W dniu 7 czerwca 2017 roku PCO S.A. otrzymało Medal Europejski przyznawany przez Business Centre Club. Nagrodzony został Zestaw Modernizacyjny Kamery Termowizyjnej. Medalem  wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest również dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

   

 • Szósty Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

  Szósty Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

  W dniu 21 stycznia 2017 roku PCO S.A. znalazło się wśród laureatów, którzy otrzymali kolejny Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu – prestiżowej nagrody Business Centre Club. Jest to już szósty Diament przyznany PCO S.A.

2016
 • Nagroda dla PCO S.A. za Zestaw Modyfikacyjny Kamery Termowizyjnej

  Nagroda dla PCO S.A. za Zestaw Modyfikacyjny Kamery Termowizyjnej

  W dniu 8 grudnia 2016 roku PCO S.A. otrzymało Nagrodę II Stopnia Ministra Obrony Narodowej w konkursie na najlepszą pracę naukową i wdrożenie z obszaru obronności, za Zestaw Modyfikacyjny Kamery Termowizyjnej wraz z kamerą termowizyjną KLW-1 "ASTERIA".

 • Laur Innowacyjności

  Laur Innowacyjności

  W dniu 23 listopada 2016 roku PCO S.A. otrzymało nagrodę Laur Innowacyjności za kamerę termowizyjną KLW-1 „Asteria”. 
  Nagroda jest przyznawana przez Naczelną Organizację Techniczną - Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych.  
  Laur Innowacyjności jest przyznawany za opracowywanie innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych innowacyjnych rozwiązań.

 • Ambasador Polskiej Gospodarki

  Ambasador Polskiej Gospodarki

  W dniu 28 września 2016 roku PCO S.A. otrzymałonagrodę Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii Najwyższa Jakość, przyznawaną przez Business Centre Club firmom promującym Polskę na arenie międzynarodowej.

 • Defender 2016

  Defender 2016

  Podczas XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach PCO S.A. otrzymało nagrodę Defender za wyróżniające się rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa za kamerę termowizyjną KLW-1R "ASTERIA" dla KTO Rosomak.

 • Lider Bezpieczeństwa Państwa

  Lider Bezpieczeństwa Państwa

  W dniu 23 czerwca 2016 r. PCO S.A. otrzymało nagrodę główną w konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa za kamerę termowizyjną KLW-1 "ASTERIA".

  Lider Bezpieczeństwa Państwa to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych.

 • Medal Europejski

  Medal Europejski

  W dniu 8 czerwca 2016 r. PCO S.A. zostało laureatem XXVII edycji Medalu Europejskiego przyznawanego przez Business Centre Club. Nagrodzona została kamera termowizyjna KLW-1 ASTERIA.

  Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest również dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

 • Nagroda "Innowacje dla Sił Zbrojnych RP"

  Nagroda "Innowacje dla Sił Zbrojnych RP"

  W dniu 2 marca 2016 roku PCO S.A. otrzymało Nagrodę I stopnia w kategorii przemysł dla projektu Kamery termowizyjnej KLW-1 „ASTERIA” w konkursie „Innowacje dla Sił Zbrojnych RP” zorganizowanym przez Inspektorat Implementacji Innowacyjnych Technologii Obronnych przy współudziale Wojskowej Akademii Technicznej.

  Konkurs „Innowacje dla Sił Zbrojnych RP” ma wyłaniać najlepsze innowacyjne rozwiązania technologiczne w dziedzinie obronności. Patronat honorowy nad konkursem objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.

 • Piąty Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

  Piąty Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

  W dniu 23 stycznia 2016 roku PCO S.A. znalazło się wśród laureatów, którzy otrzymali kolejny Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu – prestiżowej nagrody Business Centre Club. Jest to już piąty Diament przyznany PCO S.A.

2015
 • Ambasador Polskiej Gospodarki

  Ambasador Polskiej Gospodarki

  W dniu 23 września 2015 r. PCO S.A. otrzymałonagrodę Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii Kreator Rozwiązań XXI wieku, przyznawaną przez Business Centre Club firmom promującym Polskę na arenie międzynarodowej.

 • Defender 2015

  Defender 2015

  W dniu 4 września 2015 roku wręczono Defendery dla najlepszych produktów prezentowanych podczas XXIII MSPO w Kielcach. PCO S.A. otrzymało statuetkę za kamerę termowizyjną KLW-1 "ASTERIA".

 • Lider Bezpieczeństwa Państwa

  Lider Bezpieczeństwa Państwa

  W dniu 18 czerwca 2015 r. PCO S.A. otrzymało nagrodę główną w konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa za gogle noktowizyjne PNL-2 ADM"SZPAK".

  Lider Bezpieczeństwa Państwa to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych.

 • Medal Europejski

  Medal Europejski

  W dniu 10 czerwca 2015 r. PCO S.A. zostało laureatem XXVI edycji Medalu Europejskiego przyznawanego przez Business Centre Club. Nagrodzone zostały gogle noktowizyjne PNL-2ADM "SZPAK".

  Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest również dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

 • Nagroda dla PCO S.A. za celownik SCT „RUBIN”

  Nagroda dla PCO S.A. za celownik SCT „RUBIN”

  W dniu 26 maja 2015 roku, podczas konferencji Nauka – Przemysł – Obronność, PCO S.A. wspólnie z Wojskową Akademią Techniczną, otrzymało nagrodę II stopnia w konkursie na najlepszą pracę naukową i wdrożenie z obszaru obronności, za strzelecki celownik termowizyjny SCT „RUBIN”.

 • Jakość Roku - Złoto

  Jakość Roku - Złoto

  W dniu 24 marca 2015 r. PCO S.A. otrzymało tytuł Jakość Roku - Złoto za gogle PNL-2ADM SZPAK.

  Jakość Roku to konkurs organizowany przez redakcję Biznes Raport, a zgłoszenia do niego oceniane są przez ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

 • Przedsiębiorstwo Przyszłości

  Przedsiębiorstwo Przyszłości

  W dniu 25 lutego 2015 roku PCO S.A. otrzymało po ray drugi tytuł „Przedsiębiorstwo Przyszłości”.

  Program "Przedsiębiorstwo Przyszłości" to inicjatywa środowisk naukowych mająca na celu wyróżnianie i promowanie najnowocześniejszych polskich firm, które przestrzegają wysokich standardów profesjonalnych w zakresie zarządzania wiedzą, wykazują troskę o rozwój swojego kapitału ludzkiego, a także realizują ciekawe inicjatywy mające na celu upowszechnianie wiedzy w otoczeniu społecznym oraz wspieranie rozwoju edukacji i kultury w środowisku ich funkcjonowania.

  Organizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

 • Czwarty Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

  Czwarty Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

  W dniu 24 stycznia 2015 Firma PCO S.A. znalazła się wśród laureatów, którzy otrzymali kolejny Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu – prestiżowej nagrody Business Centre Club. Jest to już czwarty Diament przyznany PCO S.A.

2014
 • Laur Innowacyjności

  Laur Innowacyjności

  W dniu 26 listopada 2014 roku, podczas uroczystej gali PCO S.A. otrzymało Laur Innowacyjności za monokular noktowizyjny MU-3M „KOLIBER”.
  Nagroda jest przyznawana przez organizowany jest przez Naczelną Organizację Techniczną - Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych.

  Laur Innowacyjności jest przyznawany za opracowywanie innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych innowacyjnych rozwiązań.

   

 • Defender 2014

  Defender 2014

  Podczas XXII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach PCO S.A. otrzymało nagrodę Defender za wyróżniające się rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa za stabilizowaną obserwacyjno-śledzącą głowicę optoelektroniczną GOC "NIKE".

 • Wyróżnienie Prezesa Polskiej Izby Producentów na rzecz Obronności Kraju

  Wyróżnienie Prezesa Polskiej Izby Producentów na rzecz Obronności Kraju

  ​Podczas trwających w dniach 24-26 czerwca 2014 r. w Gdańsku targów Balt Military Expo, PCO S.A. otrzymało Wyróżnienie Prezesa Polskiej Izby Producentów na rzecz Obronności Kraju za monokular MU-3M.

 • Lider Bezpieczeństwa Państwa

  Lider Bezpieczeństwa Państwa

  W dniu 5 czerwca 2014 r. PCO S.A. otrzymało nagrodę główną w konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa za monokular noktowizyjny MU-3M.

  Lider Bezpieczeństwa Państwa to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych. Patronat nad konkursem objął szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, a patronat medialny Agencja Lotnicza Altair sp. z o.o.

 • Medal Europejski

  Medal Europejski

  W dniu 4 czerwca 2014 r. PCO S.A. zostało laureatem XXV edycji Medalu Europejskiego przyznawanego przez Business Centre Club. Nagrodzony został celownik termowizyjny SCT RUBIN.

  Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest również dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

 • Diamentowy Inżynier

  Diamentowy Inżynier

  W dniu 25 marca 2014 r. Prezes PCO S.A. oraz Bumar Elektronika S.A. Ryszard Kardasz otrzymał tytuł Diamentowego Inżyniera Roku 2013.

  Wybór był wynikiem przeprowadzonego wśród czytelników "Przeglądu Technicznego" plebiscytu. W konkursie oceniane są osiągnięcia kandydatów zarówno na polu technicznym jak i menadżerskim.

 • Jakość Roku - Złoto

  Jakość Roku - Złoto

  W dniu 24 marca 2014 r. PCO S.A. otrzymało tytuł Jakość Roku - Złoto za monokular MU-3M.

  Jakość Roku to konkurs organizowany przez redakcję Biznes Raport, a zgłoszenia do niego oceniane są przez ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

 • Przedsiębiorstwo Przyszłości

  Przedsiębiorstwo Przyszłości

  W dniu 12 marca PCO S.A. otrzymało tytuł Przedsiębiorstwo Przyszłości.

  Program "Przedsiębiorstwo Przyszłości" to inicjatywa środowisk naukowych mająca na celu wyróżnianie i promowanie najnowocześniejszych polskich firm, które przestrzegają wysokich standardów profesjonalnych w zakresie zarządzania wiedzą, wykazują troskę o rozwój swojego kapitału ludzkiego, a także realizują ciekawe inicjatywy mające na celu upowszechnianie wiedzy w otoczeniu społecznym oraz wspieranie rozwoju edukacji i kultury w środowisku ich funkcjonowania.

  Organizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

 • Trzeci Diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

  Trzeci Diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

  W dniu 25 stycznia 2014 r. Prezes PCO S.A. Ryszard Kardasz odebrał diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Jest to już trzeci z kolei Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu przyznany prezesowi Ryszardowi Kardaszowi i PCO S.A.

  Diament jest nagrodą przyznawaną dynamicznie rozwijającym się polskim firmom. O nagrodę mogą ubiegać się firmy, które w ubiegłych latach zostały wyróżnione Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu.

2013
 • Jakość Roku Srebro

  Jakość Roku Srebro

  W dniu 28 lutego 2013 r. nasza spółka otrzymała tytuł Jakość Roku Srebro w kategorii Produkt za Monokular Noktowizyjny MU-3M.

  Jakość Roku to konkurs organizowany przez redakcję Biznes Raport, a zgłoszenia do niego oceniane są przez ekspertów Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A.

  Działalność naszej spółki została doceniona za:

  - skuteczną realizację polityki jakości,

  - klarowność stosowanych procedur,

  - wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych,

  - dbałość o zapewnienie najwyższej jakości oferowanych produktów,

  - efektywność zarządzania organizacją.

 • Defender 2013

  Defender 2013

  Podczas XXI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach PCO S.A. otrzymało nagrodę Defender za wyróżniające się rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa za zminiaturyzowany monokular noktowizyjny MU-3M.

 • Ambasador Polskiej Gospodarki

  Ambasador Polskiej Gospodarki

  W dniu 20 września 2013 r. PCO S.A. otrzymałonagrodę Ambasador Polskiej Gospodarki w kategorii Kreator Rozwiązań XXI, przyznawaną przez Business Centre Club firmom promującym Polskę na arenie międzynarodowej.

 • Medal Europejski

  Medal Europejski

  Bumar PCO S.A. został laureatem XXIV edycji Medalu Europejskiego przyznawanego przez Business Centre Club. Nagrodzone zostały zminiaturyzowane gogle noktowizyjne PNL-3M.

  Medalem Europejskim wyróżniane są wyroby i usługi, które odpowiadają standardom europejskim. Nominowana usługa (lub wyrób) musi spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, patenty itp. Istotna jest również dynamika firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty.

2012
 • Nagroda jubileuszowa w dwudziestolecie MSPO

  Nagroda jubileuszowa w dwudziestolecie MSPO

  Bumar Żołnierz S.A. był jedną z firm wyróżnionych statuetką i dyplomem jubileuszowym wręczanym firmom biorącym od 20 lat udział w Miedzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego.

  Statuetki zostały wręczone 3 września podczas uroczystej gali w Filharmonii Świętokrzyskiej.

 • Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

  Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

  W dniu 21 stycznia 2012 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, Prezes Zarządu Bumar Żołnierz S.A., Ryszard Kardasz odebrał pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

  Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu otrzymują laureaci konkursu, którzy utrzymują pozycję Lidera i nadal osiągają doskonałe wyniki finansowe.

 • Buzdygan

  Buzdygan

  24 lutego 2012 roku, podczas uroczystej gali wręczone zostały nagrody Buzdygan, przyznawane przez tygodnik "Polska Zbrojna". Wśród laureatów znalazł się Prezes Bumar Żołnierz S.A., (obecnie Bumar PCO S.A.) Ryszard Kardasz, nagrodzony za zasługi w pracy na rzecz obronności kraju.

 • Defender 2012

  Defender 2012

  Podczas XX Miedzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego zostały przyznane nagrody Defender za najbardziej innowacyjne produkty. Wśród wyróżnionych spółek znalazł się Bumar Żołnierz S.A., który otrzymał nagrodę za System Wykrywczo-Gaśniczy STOPFIRE.

 • Innowacyjny Produkt

  Innowacyjny Produkt

  Nagroda Innowacyjny Produkt 2012 za gogle noktowizyjne MU-3M przyznana przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Sieć Naukową MSN.

2011
 • Dobra Firma 2011

  Dobra Firma 2011

  Bumar Żołnierz S.A. został wyróżniony tytułem „Dobra Firma 2011” przyznawanym przez dziennik "Rzeczpospolita" najbardziej dynamicznie i efektywnie rozwijającym się przedsiębiorstwom.

 • Defender 2011

  Defender 2011

  Podczas XIX Miedzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego zostały przyznane nagrody Defender za najbardziej innowacyjne produkty. Wśród wyróżnionych spółek znalazł się Bumar Żołnierz S.A., który otrzymał nagrodę za termalno-telewizyjny system wizualizacji TTSW-1, jako wyrób wyróżniający się oryginalnością i nowatorstwem myśli technicznej.

 • Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu

  Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu

  Dnia 22 stycznia br. podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, zorganizowanej przez Business Centre Club, Przemysłowe Centrum Optyki S.A. oraz Prezes Zarządu, Ryszard Kardasz zostali wyróżnieni Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu 2010.
  Laureatami konkursu są dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa, które przyczyniły się do wzrostu gospodarczego a w swojej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu.

2010
 • Balt Military Expo

  Balt Military Expo

  Podczas Targów Balt Military Expo PCO S.A. otrzymało nagrodę specjalną prezesa Polskiej Izby Producentów na Rzecz Obronności Kraju za monokular MTN-1 oraz, wspólnie z Instytutem Technicznym Wojsk Lotniczych, za System Wyświetlania Parametrów Lotu SWPL-1 (opisany w tym numerze Noktowizora).

 • Defender, Grand Prix 2010

  Defender, Grand Prix 2010

  Podczas XVIII MSPO w Kielcach monokular termalno-noktowizyjny MTN-1 otrzymał nagrodę Defender dla produktu najlepiej służącego podniesieniu poziomu bezpieczenstwa żołnierzy Sił Zbrojnych RP.

  Rada programowa XVIII MSPO przyznała również nagrodę główną GRAND PRIX 2010 dla PCO S.A. za monokular MTN-1.

 • Mistrz Biznesu

  Mistrz Biznesu

  PCO S.A. zostało jedną z dwóch firm wyróżnionych w pierwszej edycji konkursu Mistrz Biznesu w kategorii Innowacje.
  Konkurs Mistrz Biznesu jest organizowany przez portal i magazyn Businessman.pl. Nagrody wręczono 29 czerwca 2010 r. podczas uroczystej gali.

 • Puls Biznesu

  Puls Biznesu

  Przemysłowe Centrum Optyki S.A. znalazło się wśród firm wyróżnionych w X edycji konkursu „Gazele biznesu” organizowanej przez „Puls Biznesu”.

2009
 • Nagroda Defender

  Nagroda Defender

  Podczas XVII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach PCO S.A. otrzymało nagrodę Defender za wyróżniające rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa za celownik termowizyjny CTS-1.

 • Nagroda Prezydenta

  Nagroda Prezydenta

  Podczas XVII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach konsorcjum PCO S.A. ITWL otrzymało Nagrodę Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla produktu najlepiej służącego podniesieniu bezpieczeństwa żołnierzy Sił Zbrojnych R.P. za System wyświetlania parametrów lotu SWPL – 1.

2008
 • Nagroda Defender

  Nagroda Defender

  Nagroda DEFENDER przyznana za wyróżniające rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa prezentowanego na XVI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego za Monokular noktowizyjny MU-3 w 2008 r.

 • Wyróżnienie Komendanta Głównego Straży Granicznej

  Wyróżnienie Komendanta Głównego Straży Granicznej

  Wyróżnienie Komendanta Głównego Straży Granicznej za produkty i usługi prezentowane dla Straży Granicznej podczas XIV Międzynarodowej Wystawy Wyposażenia dla Kontroli Celnej i Granicznej CŁO i GRANICA 2008

 • Nagroda Specjalna Ministra Skarbu Państwa

  Nagroda Specjalna Ministra Skarbu Państwa

  Nagroda Specjalna Ministra Skarbu Państwa.

2007
 • Medal Europejski dla Wyrobu Monokular noktowizyjny MU-3

  Medal Europejski dla Wyrobu Monokular noktowizyjny MU-3

  Medal Europejski dla Wyrobu Monokular noktowizyjny MU-3 nadany przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej Business Center Club.

 • Wyróżnienie Specjalne Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

  Wyróżnienie Specjalne Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

  Wyróżnienie Specjalne Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na XV Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach za wyrób Noktowizyjny Monokular Uniwersalny MU-3

 • Innowacja roku 2007

  Innowacja roku 2007

  Certyfikat i prawo do posługiwania się znakiem Innowacja Roku 2007 dla wyrobu Monokular Noktowizyjny MU-3

Innowacyjna gospodarka, Narodowa strategia spójności
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Polska Platforma Technologiczna FotonikiI Konferencja Optoelektroniczna