Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony
 • Głowica Obserwacyjno- Śledząca GOS-1 AURORA

  Głowica Obserwacyjno- Śledząca GOS-1 AURORA

  OFERTA > GŁOWICE OPTOELEKTRONICZNE
   

  Stabilizowana obserwacyjno-śledząca głowica GOS-1 jest wyrobem zaawansowanym technologicznie, posiadającym szereg cech użytkowych umożliwiających łatwą integrację z platformami bojowymi (pojazdy, moduły uzbrojenia i zestawy np. przeciwlotnicze). Jej konstrukcja umożliwia zastosowanie na różnego typu pojazdach lądowych przeznaczonych do wykrycia, rozpoznania, identyfi kacji celów naziemnych i powietrznych. Głowica jest elementem SKO 23 mm przeciwlotniczego zestawu rakietowo-artyleryjskiego ZU-23-2SP systemu „PILICA”.

   
  Więcej
 • Stabilizowana obserwacyjno-celownicza głowica optoelektroniczna dowódcy GOD-1 IRIS

  Stabilizowana obserwacyjno-celownicza głowica optoelektroniczna dowódcy GOD-1 IRIS

  OFERTA > GŁOWICE OPTOELEKTRONICZNE
   

   

  Stabilizowana obserwacyjno-celownicza głowica optoelektroniczna dowódcy GOD-1 jest wyrobem zaawansowanym technologicznie, posiadającym szereg cech użytkowych umożliwiających łatwą integrację z platformami bojowymi (pojazdy, moduły uzbrojenia-zestawy np. lotnicze). Jej konstrukcja umożliwia zastosowanie na różnego typu pojazdach lądowych przeznaczonych do wykrycia, rozpoznania, identyfi kacji celów naziemnych i powietrznych.

   

  Więcej
 • Stabilizowana obserwacyjno-śledząca głowica optoelektroniczna GOC-1 NIKE

  Stabilizowana obserwacyjno-śledząca głowica optoelektroniczna GOC-1 NIKE

  OFERTA > GŁOWICE OPTOELEKTRONICZNE
   

  Stabilizowana obserwacyjno-celownicza głowica optoelektroniczna GOC-1 przeznaczona jest do pracy w systemach wykrywania, obserwacji, śledzenia i celowania do celów naziemnych i powietrznych w warunkach oświetlenia dziennego i w nocy. Głowica składa się ze zintegrowanego modułu optoelektronicznego umieszczonego na stabilizowanej dwuosiowo platformie nośnej.

  Więcej
Innowacyjna gospodarka, Narodowa strategia spójności
Unia Europejska, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Polska Platforma Technologiczna FotonikiI Konferencja Optoelektroniczna